Gizlilik Politikası

WEB SİTESİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.


Bilgilerin Kullanılması ve Korunması
Konyalılar Derneği, ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), e-bülten çalışmaları, üye ve hemşehri profillerine yönelik özel faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik ziyaretçi "sınıflandırma" çalışmalarında Konyalılar Derneği bünyesinde kullanılmaktadır.

Konyalılar Derneği, üyelik ve her türlü başvuru formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin, başvuranın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Konyalılar Derneği, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, ziyaretçilere daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Konyalılar Derneği e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan "bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız." linkine tıklayabilirsiniz.

Ziyaretçi bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ziyaretçinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Dernek sekreteryamız ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece ziyaretçi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Bağış ve Aidat ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, ziyaretçilerin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin bu ara yüz üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda bir garanti verememektedir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Konyalılar Derneği sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.


Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair
Konyalılar Derneği, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.


İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Konyalılar Derneği
Adres: Yeşilköy Gazi Evrenos Cad. No: 22 Bakırköy/İSTANBUL
Tel: +90 (212) 574 21 42
Faks: +90 (212) 574 58 42
E-Posta adresi: dernek@konyalilar.org

Bizimle İletişime geçmek istermisiniz? (0212) 574 21 42